All that stuff

Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale zostałam dziś mile zaskoczona wpisem, który pojawił się na portalu internetowym Zeberka.pl. Zresztą, gdyby nie Wy, chyba sama bym go nie odkryła:) Mianowicie chodzi, o krótki artykuł opatrzony videorelacją z mojego udziału w programie otwartej telewizji internetowej Lookr.tv, pod tytułem "Czy królicze uszy są śmieszne?" . Można po krótce przeczytać- ho, ho- kim jestem i co też podczas oglądania filmiku można usłyszeć ;) Żadnych innowacji i estetycznych skandali. Grunt, że odważyłam się i dałam radę cedzić głoski :)


Dziękuję za artykuł i za wszystkie komentarze, nawet te negatywne:)

Tutaj można obejrzeć skrót programu:


Tu zaś fragment o dresach;)

22 komentarze:

fashionelka said...

Super! Oczywiście ze jest sie czym chwalić, gratuluje!

fashionelka.blogspot.com

TeenageDirtbag said...

gratulacje!

takabaka said...

wspaniale wypadłaś :)

Ewelka said...

Bardzo fajnie wypadlas widac ze jestes troszke zdenerwowana ale to normalne, wyszlas bardzo naturalnie i mowilas ciekawei:) Zdecydowanie powinnas sie chwalic:))

sabath said...

Świetnie ,gratuluję,spisałaś się wyśmienicie,miło sie słucha,wiesz o czym mówisz i to jest najważniejsze!

6roove said...

wlasnie przed chwilą widziałam :))
lekki stresik, ale dałaś radę! gratulacje

Ann. said...

gratuluję!

suzi said...

GRATULUJĘ :)

Fuksjanna said...

qlness! Znasz sie na rzeczy trndy masz obcykane i w wywiadzie było to widać:) Garatulejszyns!

Anonymous said...

moje gratulacje :)

bloo. said...

świetny występ ;))

Anonymous said...

bardzo fajnie i ciekawie. tylko mówi się: dwa tysiące dziesiąty,a nie dwutysięczny:)

PaniEkscelencja said...

Nie mam siły tłumaczyć wszystkim, ze kilka wypowiedzi, mimika, czy też głos, nie tworzą pełni mojego profilu osobowościowego i charakterologicznego. Najgorsze, ze Ci anonimowi, domorośli spece od wizerunku nie rozumieją jak można ogłupieć widząc przed sobą kamerę oraz mając świadomość, iż ktoś właśnie Cię ogląda. Zawsze znajdą się jadowici malkontenci bez ogólnej wizji sytuacji, którzy rzucają mało konstruktywnym mięsem. Z drugiej strony nie spodziewałam się też tylu pozytywów na wszystkich stronach, na których filmik się pojawił:) Dziękuję:)

PaniEkscelencja said...

Anonimowy- ależ ja wiem, że właśnie tak się mówi, a jednak trudno było nad sobą zapanować i przemawiać niczym Prof. Miodek :) To nie jedyny błąd jaki popełniłam. Życzę, żebyście się kiedyś sami/same przekonały jaki to stres: panowanie nad językiem i konstrukcja płynnej wypowiedzi kiedy język sztywnieje, a intelekt z nerwów wchodzi w fazę offline:)

Anonymous said...

Nie ma się co przejmować durnymi komentarzami bo wypładłaś super ! Każdy by był zdenerwowany za swoim pierwszym razem przed kamarę a ty jednak odważyłas się wystąpić i pokazać i właśnie za tę odwagę ci bardzooo gratuluję :)

Poza tym - najważniejsze, że miałaś coś ciekawego do powiedzenia. A w ogóle jak zaczęłaś mówić o uszach to widać, że jednak stres trochę spłynął i poczułaś sie odważniej - występ naprawdę świetny

chociaz nie powiem że shitowe światło mają w tym lookr bo tak sałbo kolor włosów twoich widać ;(

zulka said...

Mi również bardzo sie podobało, wypadłaś profesjonalnie . I wcale się nie dziwię ,że był stres przed kamerami i w dodatku w programie na żywo. Brawo!!!

Anonymous said...

wszystko super świetnie ale ta prowadząca to jakaś pomyłka. Jape ma otwarta jakby nie wiedziała o czym Ty mówisz !

Anonymous said...

piękna i inteligentna. wypadłaś wspaniale, gratuluję.

Anonymous said...

Bardzo mi się podobało:) Rzeczywiście jak ktoś wspomniał wyszłaś na profesjonalistkę :)
A co do stresu Moi Drodzy to naturalna rzecz, naprawdę nie zdajecie sobie sprawy jak dużo odwagi trzeba mieć by wystąpić pierwszy raz w tv:) Podejrzewam, że krytykują tylko Ci z wirtualną odwagą:]
GRATULACJE!!! Naprawdę jesteś fenomenalną i niesamowitą Dziewczyną:) Pozdrawiam!!!!

Fille said...

Masz dostęp do videorelacji w całości? Jeśli tak, to czy mogłabyś być tak uprzejma i ją dodać na Twojego bloga? Nie mogę sobie wydarować, że nie obejrzałam wywiadu na żywo, a na stronie lookru został dodany jedynie 5 min. filmik :(

Anonymous said...

Kate wypadłas świetnie...ale ta prowadząca mało profesjonalna. Jakaś totalna pomyłka, mówisz do niej a ona sobie klika w laptopie jakby niewiadomo jakie trudne pytania Ci zadawała i nie potrafiła się ich nauczyc na pamieć.

Nela25 said...

Świetnie. :D Trzeba przyznać, że mądrze opowiadasz o tym co ci się podoba .^ Jesteś fenomenalna ;]

Post a Comment

eXTReMe Tracker
 
© 2010 PaniEkscelencja | Powered by Blogger Template